КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Ігор Палиця: В Одесі не буде ніяких автономій, народних республік і штучних порто-франко

Сьогодні, 18 березня, Ігор Палиця, голова Одеської обласної державної адміністрації, був викликаний в якості свідка до Генеральної прокуратури України в зв’язку з поновленням слідчих дій по його зверненню... Нагадуємо, 26 серпня 2014 року, голова Одеської обласної державної адміністрації повідомив Генерального прокурора України про вчинення народним депутатом України Сергієм Ківаловим кримінального правопорушення, передбаченого ст. 110 Кримінального кодексу України («Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України»), - повідомляє його прес-служба.
Ще під час Революції Гідності та до розстрілів мирних протестувальників на київському Євромайдані, ще до окупації Криму й початку активної фази антитерористичної операції на сході України, у тижневику «2000» (№ 6 від 7-13 лютого 2014 року) було опубліковано статтю вказаного парламентаря під заголовком: «Настав час готувати Конституцію для Одещини».
Стаття була оприлюднена на офіційному Інтернет-сайті тижневика, а також широко розтиражована загальнонаціональними та місцевими ЗМІ та Інтернет-медіаресурсами.

У вказаній статті Сергій Ківалов, доктор юридичних наук, професор, заслужений юрист України, президент Національного університету «Одеська юридична академія», голова комітету з питань верховенства права та правосуддя (на час публікації) після досить вільного трактування історичних фактів, закликає громадян вчиняти дії з метою зміни меж території або державного кордону України.
Наприклад, Сергій Ківалов заявляє: «В ідеалі - це конституційна автономія з центром в Одесі і повноваженнями не меншими, ніж у Автономної Республіки Крим, а в ключових питаннях - більш широкими... Потрібен свій парламент, свій уряд, свій лідер, відповідальний в першу чергу перед жителями Одещини. Потрібно право вето щодо міжнародних договорів України, дохідних статей держбюджету, видів і ставок загальнодержавних податків і зборів (в частині території та населення Одещини). Право на самостійні міжнародні відносини по всіх торговельних і економічних питань. Право самим визначати підприємницьку, екологічну, транспортну, трудову, мовну, освітню політику, політику осілості на Одещині. Право цензури відносно шкідливої і підривної ідеології та діяльності. Право мати власну поліцію і загони самозахисту, для чого потрібна обов’язкова термінова військова підготовка для місцевих жителів-чоловіків».

Голова Одеської ОДА Ігор Палиця просив Генпрокуратуру України провести перевірку дій Сергія Ківалова на предмет наявності в них ознак публічних закликів до зміни конституційного ладу та посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України.
Всі фактичні докази також буди долучені до звернення в Генеральну прокуратуру. На жаль, з серпня минулого року у відповідь приходили лише відписки.

І лише зараз, коли Генеральну прокуратуру очолив Віктор Шокін, поновилось слідство, яке було припинене колишнім Генеральним прокурором Віталієм Яремою.

Поновлення справи дає надію на адекватну правову оцінку діям нардепа Ківалова, котрий планував таку ж реальність в Одесі, яка прийшла в Донецьк і Луганськ, опублікувавши за два тижні до втечі Януковича детальний план-інструкцію по захопленню влади в Одесі та створенню своєрідної автономії з орієнтацією на окупацію нашого міста Російською Федерацією.
Голова Одеської ОДА Ігор Палиця заявляє, що не допустить ніяких формувань і автономій на Одещині, які суперечать Конституції України та діючому законодавству. Будь-які спроби дестабілізувати ситуацію чи вишукати політичні зиски ціною перекроювання української території чи експериментування над жителями Одещини будуть жорстко припинені в рамках закону.

Голова Одеської ОДА Ігор Палиця: В Одесі не буде ніяких автономій, народних республік і штучних порто-франко. Одеса – це Україна!..


Автор: «Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.
Источник:«Политика&Деньги» - politdengi.com.ua.

Tags: Выборы, Политтехнологии, СЭЗ
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments