КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Про загрози проведення місцевих виборів

Насправді ніяких колізій щодо проведення місцевих виборів немає і вони мають бути проведені 25 жовтня цього року. Про це в ефірі "5 Каналу" заявив народний депутат від фракції Радикальна партія Ігор Попов, передає кореспондент УНН.

"Були проведені закриті соціологічні опитування і партії, які зараз мають найбільше влади і бачать, що їх рейтинги катастрофічно падають, хочуть перенести місцеві вибори. Вони спираються на те, що вибори треба відкласти до закінчення Конституційної реформи, адміністративно-територіальної, а потім до повернення миру, спокою в державі. Абсолютно схожий процес відбувається в Києві" - розповів парламентарій.

Ще одна загроза проведення місцевих виборів, за його словами, – це загострення ситуації на Сході і введення воєнного стану. У такому випадку вони будуть відкладені до закінчення воєнного стану.

Нагадаємо, сепаратисти заявили, що вибори на окупованих територія Донбасу відбудуться тільки після зміни Конституції України.

Як повідомляв УНН, за результатами мінського саміту 12 лютого ухвалено два документи: „Комплекс заходів з виконання мінських домовленостей“ (в рамках Тристоронньої контактної групи) та Декларація в підтримку цих заходів, схвалена президентами України, Франції, Росії та Канцлером Німеччини.

Зазначимо, у пункті 4 Документу щодо комплексу заходів з виконання мінських угод йдеться: "Негайно, не пізніше 30 днів з дати підписання даного документа, прийняти постанову Верховної ради України із зазначенням території, на яку поширюється особливий режим відповідно до Закону України “Про тимчасовий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей” на основі лінії, встановленої в Мінському меморандумі від 19 вересня 2014".

Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments