КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Официоз:

Сьогодні, 27 серпня, у Києві відбулось перше засідання Політради Соціалістичної партії України, обраної XVII з'їздом СПУ.


Під головуванням лідера партії Олександра Мороза, його першого заступника Валентини Семенюк-Самсоненко та голови Центральної контрольної комісії Анатолія Ікранова соціалісти обрали склад вищого виконавчого органу партії, затвердили проект концепції програмних дій СПУ та обговорили хід консультацій з представниками партій лівого політичного спектру щодо консолідації лівоцентристських сил в Україні.
До складу Політвиконкому СПУ, крім обраних на XVII з'їзді Олександра Мороза та Валентини Семенюк-Самсоненко, увійшли також Денис Русак, Василь Сільченко, Валерія Старікова, Валентина Бєлова, Василь Богачук, Олег Пінський, Олексій Рябоконь, Іван Свистак, Петро Устенко, Федір Фесюн, Аркадій Філімонов.

Члени Політради обговорили проект "Концепції програмних дій СПУ", згідно з якою завданням партії на сучасному етапі визначено запропонувати суспільству відповідальну, ефективну і соціально справедливу модель розвитку, забезпечити поворот в політиці держави від лібералізму в його українському варіанті до моделі нового соціалізму з реалізацією економічної програми від капіталістичної до змішаної системи господарювання та політичними перетвореннями в напрямку створення парламентської республіки. Прийнято рішення взяти за основу розглянутий проект, врахувавши зауваження і пропозиції, висловлені під час обговорення документу, доопрацювати його і винести на розгляд Політради перед другим етапом XVII з'їзду СПУ.

Заслухавши інформацію Валентини Семенюк-Самсоненко та Михайла Дімонта про хід консультацій з представниками партій лівого політичного спектру, Політрада СПУ доручила робочій групі з переговорів при підготовці основи консолідації лівоцентристських сил в Україні враховувати базові підходи, сформовані представниками інших партій, що беруть участь у консультаціях. У той же час виходити з того, що об'єднання - створення єдиної партії можливе на базі СПУ як базової, що має найкраще структурування та представництво в усіх адміністративних одиницях країни. Політвиконкому СПУ доручили розглянути висновки робочої групи та підготувати відповідний проект рішення для затвердження його Політрадою і вироблення пропозицій з'їзду партії.

Політрада своїм рішенням також підтримала позицію профспілок України щодо встановлення розмірів мінімального споживчого бюджету та мінімальної зарплати.

Tags: Официоз
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments