КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Съехал, как говорят в народе...
Нардеп відкликав драконівський законопроект, вдавши, що його неправильно зрозуміли.
Розкішною законодавчою ініціативою розродився нещодавно депутат від «Народного фронту» Костянтин Матейченко.Народний обранець запропонував доповнити Кримінальний кодекс України статтею 3391: «Стаття 3391. Умисні дії щодо підриву авторитету держави та її органів влади.


Суспільно небезпечні протиправні діяння, що посягають на авторитет України як суверенної держави, публічне паплюження, наруга, осквернення чи інші дії, спрямовані на підрив авторитету органів державної влади, місцевого самоврядування та об’єднань громадян України, та/або цинічне, зневажливе ставлення й неприйняття як окремих структурних елементів системи державного управління (її відповідних органів), так і держави в цілому, що в подальшому може тягнути за собою порушення усталених соціальних норм і правил організації суспільного й державного ладу та життя — карається виправними роботами на строк до двох років або арештом до шести місяців або позбавленням волі на строк до трьох років».

Цей геніальний витвір законодавчої фантазії може цікавити здебільшого починаючи зі слів «та/або». Адже та частина, що йде після них, нагадує зухвалу ініціативу народного депутата Журавського з його популярною в певному середовищі ідеєю фікс — кримінальною відповідальністю за наклеп. Але пан Матейченко хоч і відверто сформулював статтю, безпосередньо спрямовану на захист «авторитету влади», водночас оповив її таким туманом, що складно навіть підібрати приклад, який, окрім хіба що прогнозу погоди, не підпадатиме в перспективі під дію її положень.

«Цинічне, зневажливе ставлення», «неприйняття» «окремих структурних елементів системи державного управління». Народні обранці незабаром допишуться до того, що під статтю Кримінального кодексу підпадатиме скарга на начальника ЖЕКу — як «неприйняття». Позаяк серйозно сприймати такі законодавчі ініціативи недоречно, можна сказати, що заява про вимагання хабара державним чиновником уже сьогодні цілком «може тягнути за собою порушення усталених соціальних норм і правил організації суспільного й державного ладу та життя». Бо живемо саме так, відповідно до «усталених норм», і на тому «звичаєвому праві» стоїмо.

Жарти жартами, але такого роду законодавчі ініціативи — аж ніяк не привід до веселощів. Бо життя наше йде таким дивним шляхом, що нова влада може прийняти ті самі драконівські закони, які стали одним із приводів для повалення старої, та ще й зробити це в такий само незаконний спосіб. Та оскільки у декого ще зберігається ілюзія, що це «наші сучі діти», переважно мовчимо, хоча оте «неприйняття» зростає катастрофічними темпами. І «пророчі» заяви політиків, зокрема, Юрія Луценка про те, що у великих містах України Путін готує бунти, не лякали би так сильно, якби підготовкою цих бунтів щоденно не займалася передусім наша влада. Призначеннями, збереженням і вдосконаленням старих перевірених корупційних схем, не кажучи вже про її загадкові дії на Східному фронті та багато чого іншого…

Тому, звісно, саме час запроторити за «несвоєчасні думки» на три роки за грати, аби був час обмізкувати свою поведінку і виправитися.

Після повідомлення про те, що депутат приборкав свою нездорову ініціативу, відкликавши законопроект, залишається сподіватися, що її не буде запущено іншим разом.

Источник

Народный депутат Украины, член фракции "Народный фронт" Константин Матейченко внес в Верховную Раду законопроект № 2225, согласно которому будет увеличена ответственность за действия по подрыву авторитета государственной власти, передает УНН со ссылкой на сайт парламента.

( Продолжение )
Tags: ВРУ, Законопроекты, Манипуляции сознанием, Однако, Пиар
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments