КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Откуп...

Народний депутат України, командир батальйону «Донбас» Семен Семенченко зареєстрував законопроект який передбачає викуп відстрочки від мобілізації. «На фронті не потрібні люди, що не бажають воювати. Від них немає користі в бою. Маса людей, готових і мотивованих до війни не може, у разі поранення або каліцтва отримати нормальну реабілітацію, гарне протезування або достатню компенсацію родині.», - пише на сторінці у соцмережі нардеп.

Також він приводить в приклад Грузію та ряд інших країн, які запровадивши відкуп від мобілізації показали, що люди, які несуть гроші у військомат і за хабар звільняються від армії, з радістю перестають підживлювати корупцію і відчувати себе злочинцями (а за законом ними є).
«Сума внеску варіюється в залежності від віку, доходу і місця проживання (область, місто або село). Бідні і багаті платять на порядок різні суми. Зібрані кошти цільовим чином будуть направлятися на лікування, реабілітацію військовослужбовців. Відстрочка діє один рік. Законопроект сьогодні зареєстрував», - повідомляє Семенченко.

Нагадаємо, Планується створення координаційного центру, а не «альтернативного штабу». Керувати діяльністю центру буде сім чоловік, кадрові військові. Про це заявив народний депутат Семен Семенченко.

«Ідея створення такого центру ґрунтувалася на необхідності оперативного обміну інформацією між батальйонами та іншими ініціативами необхідними для повноцінної взаємодії і комунікацій між ними. І тут багатьом належить зробити свій вибір – брати участь у політичних інтригах і маніпуляціях або ж реально допомагати людям які воюють з ними пліч-о-пліч», – зазначив народний депутат.

Источник
Tags: ВРУ, Деньги, Законопроекты, Мобилизация
Subscribe

promo komanda777 09:53, Воскресенье Leave a comment
Buy for 1 000 tokens
Н.К. Рерих. МЕЧ МУЖЕСТВА. 1912 Материя и время уплотняются. Люди, события, связи между ними словно втягиваются в одну большую воронку и стягиваются в одну точку. Гораздо быстрее наступает воздаяние за наши мысли, слова, дела. Картина мира обретает более четкие, хотя порой пугающие формы и…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments