КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Новые выборы Рады в октябре? Прогноз от Николая Томенко

Депутат вважає, що якщо влада не почне діяти відповідально і професійно, можливі дочасні парламентські вибори вже у жовтні 2015 року, повідомляє його прес-служба.
«Ніхто навіть не буде сперечатися про те, що сьогодні вкрай необхідні кадрові зміни у керівництві Нацбанку.
Історія з підвищенням цін на пальне, авіаперельоти тощо прямо пов’язані з відсутністю відповідних дій з боку Антимонопольного комітету, керівник якого досі не призначений. Так само в країні немає легітимної і дієвої Рахункової палати тощо. Мовчу про відсутність кадрових призначень на місцевому рівні через конфлікт між урядом і АП. Є області, де майже рік не має голів ОДА і практично всіх голів РДА», – наголосив Микола Томенко.

За його словами, якщо вже найближчим часом не буде змін, то країні скоро слід чекати на нові парламентські вибори.
«Зрозуміло, що все це – відповідальність і коаліції, і Верховної Ради загалом. Але не менша відповідальність уряду і команди президента.
А тому якщо в системі прийняття державних рішень надалі нічого не зміниться ( ПРИМ. "Бумеранг777": А ЭТО ВОЗМОЖНО, если уж честно?...) в бік відповідальності і професіоналізму, ми приречені йти на дострокові парламентські вибори одночасно з місцевими у жовтні 2015 року», – вважає політик.

Джерело
Прим. от "Бумеранг777"

Тогда уже "сшить" выборы в Раду  с местными, как в 2006, НО на основе изменений в Конституцию, с учетом децентрализации, а  также того фактора, что согласно действующего законодательства,  даже в нынешней Раде не должно быть мажоритарщиков....
Tags: ВРУ, Выборы, Прогнозы, Что происходит
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments