КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Партия "Социалисты" потребовала отставки Гонтаревой и Кабмина


Партия "Социалисты" потребовала от Президента отправить в отставку не только руководителя НБУ, а и действующее правительство. Об этом говорится в открытом обращении партии к главе государства, текстом которого располагают "Українські Новини". По мнению социалистов, критическая ситуация в экономике страны сложилась из-за непрофессиональной деятельности как НБУ, так и Кабмина.

"В результате такой деятельности, национальная экономика фактически разрушена даже в тех регионах страны, где военные действия не ведутся. За последний год наблюдается стремительная и неконтролируемая девальвацию национальной денежной единицы гривни в 4 раза, рост стоимости горюче-смазочных материалов, что, в свою очередь, приводит к росту стоимости продуктов питания и товаров широкого потребления в несколько раз", - утверждают в партии. Также социалисты считают, что деятельность нынешнего состава правительства препятствует обеспечению мира на территории Украины.

В обращении предлагается также "Дать поручение Генеральному прокурору Украины и Председателю Службы безопасности Украины провести безотлагательную проверку и дать правовую оценку ... действиям Кабинета Министров Украины, во время доведения Украины до военного, экономического и социального коллапса". А по результатам проведенных мероприятий Президенту предлагается обратиться к народу и обнародовать конкретный план действий по устранению критической ситуации, которая возникла.

Звернення політичної партії "Соціалісти" до президента України та Верховної Ради України

Політична партія "Соціалісти" вкрай занепокоєна критичною ситуацією в економіці та суспільному житті країни, що виникла внаслідок непрофесійної та неприховано деструктивної діяльності керівництва Національного банку України та Кабінету Міністрів України.

Внаслідок такої діяльності, національна економіка фактично зруйнована навіть в тих регіонах країни де військові дії не ведуться. За останній рік спостерігається стрімка та неконтрольована девальвацію національної грошової одиниці гривні в 4 рази, зростання вартості паливно-мастильних матеріалів, що, в свою чергу, призводить до зростання вартості продуктів харчування та товарів широкого вжитку в кілька разів. За вказівками міжнародних фінансових установ найближчим часом Кабінетом Міністрів України планується чергове стрімке підвищення вартості газу, тепла та комунальних послуг для населення.

В той же час заробітна плата та пенсії звичайних громадян, з врахуванням девальвації гривні, відчутно зменшуються. Все це веде до повного зубожіння народу України.

Ми є партією миру і висловлюємо щиру підтримку зусиллям Президента України при досягненні Мінських домовленостей, спрямованих на припинення кровопролиття у Донецькій та Луганських областях. Але, неможливо забезпечити мир, розвиток держави, та зростання добробуту звичайних громадян за умови функціонування такого антиукраїнського уряду та Національного банку України. Ці характеристики найбільш відчутно проявилися в процесі неконтрольованого падіння гривні останніх днів.

З урахуванням викладеного, ми звертаємося з наступним:

1. Внести відповідне подання та підтримати рішення про звільнення Голови Національного банку України та Кабінету Міністрів України;

2. Дати доручення Генеральному прокурору України та Голові Служби безпеки України провести невідкладну перевірку та дати правову оцінку діям Голови Національного банку України під час стрімкого знецінення гривні та невикористання необхідних регулятивних інструментів. Провести невідкладну перевірку та дати правову оцінку діям Кабінету Міністрів України, під час доведення України до військового, економічного та соціального колапсу.

3. За результатами проведених заходів звернутися до народу та оприлюднити конкретний план дій щодо усунення критичної ситуації, яка виникла.

Голова політичної партії "Соціалісти"
В. ЦушкоФото из группы ЗА ЦУШКО!Цушко: Мы возвращаемся в политику с собственной позицией

Tags: КМУ, НБУ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments