КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Бажаючих жити і працювати в Україні стало більше. Такi справи


Четверо з п’яти "білих комірців задумуються про переїзд за кордон. Проте кількість тих, хто рішуче збирається залишити країну, суттєво скоротилася. Про це свідчать дані опитування кадрового порталу HeadHunter Україна. Так, 83% офісних співробітників думають про еміграцію.
Проте кількість тих, в кого є серйозні наміри виїхати закордон, помітно скоротилася і тепер складає 29%. Рік тому таких було 44%. А ось відсоток бажаючих жити і працювати в Україні, навпаки, збільшився.
Тих, хто не планує виїжджати з країни, стало в чотири рази більше — 17% у порівнянні з 4% в 2014 році.Більше за інших налаштовані на еміграцію працівники нафтогазового сектора. Кожен другий з-поміж тих, хто працює в цій сфері, має серйозні наміри поїхати закордон, а кожен третій допускає таку можливість.
На другому місці знаходяться працівники охорони здоров’я — 38% рішуче налаштовані виїхати закордон і ще 55% задумуються про зміну місця проживання та роботи.
Не далеко від них енергетики, металурги і промисловці — 37% і 45% відповідно.

Бачать хороші перспективи для себе за кордоном і айтішники. Третина вже збирається будувати кар’єру за межами України, а кожен другий інколи задумується про те, щоб виїхати.

Менше за всіх націлені працювати за кордоном представники агросектору. 36% із них бажаються лишитися в Україні.

Також планує кар’єру в Україні кожен четвертий працівник медіа і телекомунікацій і кожен п’ятий працівник у сфері транспорту, легкої і харчової промисловості, а також послуг для бізнесу.

В опитуванні взяв участь 1771 респондент.

По матерiалам
"Українська правда. Життя"
Tags: Опросы, Работа, Социология, Украина
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments