КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Мажоритарні округи матимуть критичну вагу для політичної конфігурації парламенту

Майбутня конфігурація українського парламенту наразі не прогнозована ні опозицією, ні владою, через 225 мажоритарних округів. Про це сьогодні під час прес-конференції в медіа-холі інформаційного агентства RegioNews повідомив засновник компанії «Research & Branding Group» Євгеній Копатько.
Динаміка рейтингів основних політичних партій автоматично не конвертується у політичну підтримку в округах. «Регіональний політичний вимір дуже різниться від області до області», - підкреслив соціолог.

 

На його думку, вже зараз очевидно, що через мажоритарні округи Партія регіонів матиме проблеми на Заході та в Центрі країни, а опозиційні партії (в першу чергу БЮТ), на Сході.

Копатько зазначив, що кожна політична сила в цих питаннях буде шукати власні способи вирішення цих проблем. «Для опозиційних партій, тут вагому роль зіграє чи зможуть вони консолідуватися, а для владної сили, що буде з її рейтингом через нинішній політичний курс», - сказав експерт.
Источник


Tags: ВРУ, Политтехнологии, Социология
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 20 tokens
Мы с вами живем в удивительно интересное и трагическое время. Старые парадигмы общественного устройства человечества осыпаются как карточные домики. Мир стремительно идет к концу капитализма. От последнего не так много и осталось: рынка практически уже нет. Есть глобальные монополии;…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments