КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Бизнесмены со всей Украины поставили ультиматум Кабмину

Бізнес організації на всеукраїнському рівні об`єдналися і готові йти на радикальні заходи. Приватні роботодавці сформулювали свої вимоги до уряду та склали так звану резолюцію. Залишилося її віддати на підпис представникам влади. У разі відмови, обіцяють почати згортати бізнес в Україні.
Українські бізнес спільноти та бізнес компанії об'єдналися в одну повноцінну стрктуру.
Створили національну платформу малого та середнього бізнесу, аби на законодавчому рівні вести діалог з урядом. Ініціаторами цього виступили саме харківські підприємці. Бізнесмени з усіх міст країни сформулювали свої вимоги до влади та виклали їх на папері.Олександр Чумак президент "Асоціації приватних роботодавців"
Мы получили резолюцию в виде обращения к Кабинету Министров, к Верховной Раде Украины, где бизнес требует всё-таки привести в соответствие с условиями, которые помогут создать комфортный бизнес, комфортную бизнес среду.

Документ здобув назву "Дванадцять на дванадцять", бо в ньому прописано саме дванадцять вимог бізнес організацій до держави і стільки ж зобов'язань перед нею. Серед основних умов: протидія корупції та спрощення системи оподаткування. У відповідь, бізнес готовий виходити з тіні, підвищувати зарплату найманим робітникам і перейматися соціально-економічним розвитком держави. Закони написані, але їх ухвалення - під питанням, зізнаються підприємці. Затвердити документ має Кабмін. Якщо ж цього не станеться, кажуть в асоціації бізнесменів, бачать єдиний вихід звільняти робітників та згортати бізнес в Україні.

Олег Поліщук віце-президент "Асоціації приватних роботодавців"
Довольно большая, я честно говоря боюсь, чтоб не достигла критической масса людей, которые останутся без работы. Конечно же добавятся очереди на биржу труда. Это ж не только в Харькове, это вся Украина. То есть, люди уходят из бизнеса. Вопрос государства: что государство предложит?

izvestia.kharkov.ua
Tags: КМУ, Общественные организации, Протесты
Subscribe

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments