КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Найближчим часом неплатежі за компослуги збільшаться на 10-15%

Екс-міністр вважає, що влада має змінити алгоритм формування тарифної політики.Найближчим часом в Україні зростуть неплатежі за комунальні послуги на 10-15% у зв’язку з підвищенням тарифів. Таку думку висловив у коментарі УНН колишній міністр енергетики Іван Плачков.
"Я думаю, що найближчим часом неплатежі збільшаться на 10-15% у кращому випадку. Колись у 1990-х роках оплата за електроенергію була десь 17-20%, а банківськими грошима – це було 4-6%. Я думаю, що в нас є всі передумови для того, щоб ми до цього прийшли ", - сказав він.

І.Плачков наголосив, що тарифна політика в Україні формується алогічно як для населення, так і для промислових підприємств. "Це наше ноу-хау українське. У світі такого немає. Тарифну політику слід розлядати в цілому. І не тільки на газ, а й на всі енергоресурси. Тому що газ, вугілля, електроенергія - все взаємозалежне", - зауважив екс-міністр.

Він переконаний, що в нашій державі потрібно поміняти алгоритм бачення формування тарифної політики.
Нагадаємо, у жовтні Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ), встановила тарифи на послуги централізованого опалення з середнім рівнем 10-11 грн/кв. м і оплатою виключно в опалювальний сезон.

Крім того, у перехідних положеннях до Закону про державний бюджет на 2015 рік йдеться про те, що ціни на газ для споживачів буде переглянуто у бік збільшення уже в першому кварталі 2015 року.
Перегляд здійснить Національна комісія з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг для зменшення дефіциту НАК "Нафтогаз України".

Источник
Tags: Прогнозы, Тарифы
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments