КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Ціну на газ для українців знову піднімуть

Верховна Рада доручила національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг підвищити ціни на газ для споживачів у першому кварталі 2015 року.Про це повідомляє DW. Національна комісія з регулювання енергетики і комунальних послуг повинна переглянути ціни і вже в першому кварталі 2015 підвищити тарифи на природний газ для споживачів в Україні. Таке доручення дала Верховна Рада, випустивши закон про державний бюджет-2015, опублікованому в газеті "Голос України" 31 грудня.
Ціни на газ будуть підняті з метою зменшення дефіциту НАК "Нафтогаз України" і забезпечення кабінетом міністрів фінансування в повному обсязі пільг і субсидій для населення, йдеться в тексті закону.
Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк вважає, що енерготарифи повинні бути якомога швидше приведені до ринкового рівня. Попереднє підвищення цін на газ відбулося 1 травня 2014, але його позитивні результати були "з'їдені" девальвацією гривні, зазначив Яценюк.
Tags: Газ, КМУ, Тарифы, Цены
Subscribe

promo komanda777 march 28, 08:11 1
Buy for 1 000 tokens
Американский социолог Джозеф Овертон очень ярко и полно описал применяемые в настоящее время технологии по изменению отношения общества к некогда принципиальным для него вопросам, как совершенно чуждые некогда обществу идеи принимаются им, и в конце концов. Американский социолог Джозеф Овертон…
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments