КОМАНДА777 (komanda777) wrote,
КОМАНДА777
komanda777

Юрій Шухевич: РНБО перетворюють на орган боротьби з новим Майданом...Є думка, що розширення функцій РНБО перетворить його на орган боротьби з новим Майданом. Таку заяву висловив нардеп фракції Радикальної партії Юрій-Богдан Шухевич.
«Є думка, що ця структура, яка тепер повинна стати РНБО, це підготовка до того, що якщо будуть масові заворушення, соціальні, економічні, це може використовувати і Росія, й інші елементи, і що це буде орган боротьби з тим новим «Майданом», — сказав він.


Нагадаємо, вчора, 23 грудня, народні депутати Верховної Ради не підтримали у другому читанні законопроект № 1343 про внесення змін в закон України «Про Раду національної безпеки та оборони України» щодо вдосконалення координації і контролю у сфері національної безпеки та оборони (друге читання зі скороченням терміну підготовки).

Даний законопроект підтримали лише 223 нардепи. Нардепи кажуть, що цей законопроект не відповідає Конституції.

7days-ua.com

Справочно:


Ю́рий Богда́н Рома́нович Шухе́вич (укр. Юрій-Богдан Романович Шухевич; 28 марта 1933,Оглядов, Львовское воеводство, Польша) — украинский политический деятель, советскийдиссидент и политзаключённый, сын Романа Шухевича. Глава УНА-УНСО (1990—1994 и 2005—2014).

Tags: Однодумцi, СНБО, Турчинов
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 1 000 tokens
Buy promo for minimal price.
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
    When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
    You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
  • 0 comments